O nás

http://www.web.pc.pl/angebot.php
Prekursor w dzidzinie stron internetowych w Polsce. Firma zajmuje się projektowaniem, tworzenie stron internetowych oraz promocją ich w wyszukiwarkach internetowych.dswww.pl - Tworzenie stron WWW.

Sponsor: Fotograf Zielona Góra

O nás

Založenie firmy 5P
 
V roku 1997 sme založili našu firmu a začali s dovozom zelenej kávy a následne pražením a spracovaním pre konečných spotrebiteľov. Počas rokov sme postupne vylepšovali naše receptúry a uviedli na trh množstvo výrobkov. Dovážame zelenú kávu zo všetkých kútov sveta, najmä z Indie, Brazílie, Costariky a Nikaraguy. Našim heslom je dodať lahodnú čerstvú kávu pre zákazníkov a cenovo dostupnú pre všetkých. Sme slovenskí výrobcovia kávy a snažíme sa podporiť ekonomiku Slovenska našou činnosťou .
 
Naša prevádzka
 
Ako sme už uviedli hlavnou činnosťou je dodať lahodnú a čerstvú kávu, tomu sme prispôsobili celú koncepciu výroby. Upraženú kávu neskladujume dlhodobo, ihneď expedujeme a často aj pražíme na základe objednávky, práve preto, aby sme dodali kávu v najvyššej kvalite. Ďalšou našou snahou je neustále vylepšovanie našich receptúr a vývoj nových druhov zmesí káv pre slovenský aj moravský trh.
 
Hlavná činnosť a obchodné značky
 
Zameriavame sa hlavne na veľkoobchod, dodávame kávy do firiem, kaviareštaurácií a do sietí potravín prostredníctvom našich regionálnych dílerov. Tomu sme prispôsobili aj naše značky, Pressburg coffee je určená pre všetky kraje a podľa regiónov sme vytvorili špeciálne zmesi káv pod značkami : záhorácka káva, trnavská káva, Dunaj káva- pre juh Slovenska a v súčasnosti vyvíjame zmes pod názvom moravská káva. Taktiež prostredníctvom nášho e-shopu dodávame kávu aj do domácností.
Používá sa opensource systém OpenCart
Kava 5P, © 2021